PRIHLÁSIŤ SA
0,00 

Služby

Hľadáte volejbalové online tréningy či ideálne miesto na športové kempy? Volleyball Institute má pre vás všetky druhy tréningov, aby ste sa mohli výkonnostne zlepšovať, nech ste kdekoľvek na svete!

Ponúkame komplexné športové, tréningové, vzdelávacie a analytické služby pre tímy alebo jednotlivcov, pre profesionálov alebo zanietencov, jednoducho pre každého, kto chce napredovať vo volejbale ako hráč alebo ako tréner.

Čo vám ponúkame
Volleyball Institute je to pravé miesto pre vás, ak:
|
Ste volejbalista, ktorý hľadá efektívnejšiu a účinnú cestu v tréningovom procese
|
Chcete zažiť tréning s top odborníkmi z celého sveta
|
Chcete využiť svoj potenciál a pretaviť ho v úspech
|
Túžite hrať a študovať v USA
|
Potrebujete individuálny prístup a tréningové plány tvorené na mieru
|
Hľadáte odborníkov vytvárajúcich analýzy súperov, hráčov i tímov
|
Túžite po skvelom športovom kempe v srdci Európy, kde sa postaráme nielen o vás, ale aj o vašu rodinu

Cvičenia

Začínaš s volejbalom alebo si profesionálny hráč, ktorý chce dostať svoju hru na vyššiu úroveň? V tom prípade máme pre teba jedinečné cvičenia, ktoré ti pomôžu v tréningovom procese dosiahnuť vytúžené ciele.
Zistiť viac

Online tréner

Hľadáte spôsob, ako efektívne trénovať, stravovať sa a pracovať na svojej výkonnosti, nech ste kdekoľvek na svete? Vyberte si zo širokej ponuky našich online tréningov.
Zistiť viac

Kempy v X-BIONIC® SPHERE

V jednom z najkrajších európskych športových komplexov sme pre vás pripravili špeciálne športové kempy pre jednotlivcov, profesionálov aj ich rodiny. Urobte si dovolenku v srdci Európy a zašportujte si s najlepšími.
Zistiť viac

Analýzy

Chcete vedieť, ako ste na tom výkonnostne vy, vaši zverenci či váš súper? Volleyball institute pre vás vytvorí profesionálne analýzy, ktoré vás a váš tím posunú vpred.
Zistiť viac

Grant Martina Nemca

Martin Nemec dáva príležitosť rozvinúť schopnosti talentovaným a zanieteným profesionálnym hráčom, ale aj ďalším volejbalistom. Raz ročne Inštitút poskytuje grant pre jedného záujemcu, ktorý má záujem o niektorý z kempov inštitútu.
Zistiť viac

Sports Medical

Šport je bohužiaľ aj o zraneniach. Vo Volleyball Institute nám záleží na Vašom zdraví. Špičkový tím lekárov sa postará o Vaše zranenie, rekonvalescenciu a maximálne zefektívni čas regenerácie.
Zistiť viac

Štúdium v USA

Máte dieťa, ktoré napĺňa hranie volejbalu, ale zároveň chcete, aby malo dobré vzdelanie? S našim tréningovým plánom dosiahne potrebnú volejbalovú i jazykovú úroveň pre získanie štipendia na jednej z popredných amerických univerzít.
Zistiť viac

Dostaneme ťa na vyššiu úroveň! Nezáleží na tom, na akej výkonnostnej či hernej úrovni sa nachádzaš, vo VOLLEYBALL INSTITUTE sme plne vybavení a pripravení dostať tvoj výkon na palubovke na maximum!

Baví vás volejbal a chcete vedieť viac?

Prihláste sa na odber nášho newslettra.

© Volleyball Institute - Martin Nemec | 2022